DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Aktualu

Kas, nustačius antrąjį grėsmės vaikui lygį, paima vaiką iš atstovų pagal įstatymą?

Antrąjį grėsmės vaikui lygį nustato ir vaiką iš nesaugios aplinkos paima Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos teritorinių skyrių specialistai. Po skyrių darbo valandų, savaitgaliais, nedarbo ir švenčių dienomis - budintys vaiko teisių apsaugos specialistai. Taip užtikrinamas reagavimas į galimus vaiko teisių pažeidimų pranešimus visą parą. Nustačius antrąjį grėsmės vaikui lygį, paėmus vaiką iš atstovų pagal įstatymą (tėvų) ir užtikrinus jam laikiną apgyvendinimą, per vieną darbo dieną yra kreipiamasi dėl Tarnybos mobiliosios komandos sudarymo, kuri per vieną darbo dieną pradeda intensyvų darbą su šeima jos gyvenamojoje vietoje.  

X