DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Informaciniai plakatai padės atpažinti smurtą, nurodys veiksmus

Kaip praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, nauji mokslo metai visose Lietuvos mokyklose, darželiuose, vaikų dienos centruose bei vaikų globos namuose prasideda su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išleistais informaciniais plakatais. Šie plakatai įstaigų darbuotojams padės atpažinti net ir ankstyviausius smurto prieš vaikus požymius, formas ir nurodys, kokių veiksmų būtina imtis nedelsiant.

Plakatus elektroniniu formatu taip pat galima atsisiųsti iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainės bei atsispausdinti patiems. 
Visą informaciją skaitykite Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainėje

X