Naujienos

Molėtuose padėkos vakare pagerbti budintys globotojai

Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų globos centre šiemet pirmą kartą vyko globotojams skirta padėkos šventė „Globa - geriausia vaikui dovana“. „Šis susibūrimas - puiki proga pasakyti ačiū globotojams, kurie, augindami savo vaikus po tėvišku sparnu glaudžia giminaičių, artimųjų vaikučius ar tuos, kurių tikrieji tėvai dėl tam tikrų priežasčių negali jais rūpintis,“ - susirinkusius sveikino globos centro direktorius Marius Baltuška.

Renginio moderatorė, direktoriaus pavaduotoja Žydrūnė Vaidachovičienė sakė nesitikėjusi, kad ateis bene visi kviesti globotojai ir kartu su direktoriumi M. Baltuška padėką ir rožės žiedą įteikė pirmajai budinčiai globotojai Molėtų rajone.

M. Baltuška trumpai prisiminė dabartinės veiklos priešistorę, džiaugėsi darbščiu Globos centro kolektyvu, kur pagalbą ir gerą žodį visuomet suranda ir išgirsta globotojai, įtėviai, vaikai.

Molėtų rajono savivaldybės administracijos atstovai apdovanojo globotojus. Globotojams taip pat įteiktos atminimo dovanos.

Renginyje buvo visko: jaudulio, džiaugsmo ašarų, o svarbiausia - šypsenų, palinkėjimų, dovanų. Vaikai gavo po saldžią dovaną, suaugusieji - po palinkėjimą ir rankų darbo dovanėlę. 

 

X