Naujienos

„Nuoširdumo savaitė“ – apie globą, įvaikinimą, draugystę, pagalbą...

Gegužės 8–14 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos iniciatyva antrą kartą šalies bendrojo ugdymo mokyklose organizuojama „Nuoširdumo savaitė“, kurios simbolis – rožė, prisijaukinta mažojo princo, Antuano de Sent-Egziuperi knygos herojaus. Šios savaitės renginiuose bus kalbama apie vaikų globą (rūpybą), įvaikinimą, vaikų globos namuose augančius vaikus ir jų galimybes augti šeimoje. 

Prie socialinės iniciatyvos kviečiami prisijungti mokiniai, jų šeimos nariai, pedagogai, mokyklų administracijų atstovai, globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) bei savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyrių specialistai, taip pat institucinės globos pertvarkos regionų ekspertai.

„Nuoširdumo savaitės“ tikslas – supažindinti mokyklų bendruomenių narius su įvaikinimo ir globos (rūpybos) procesu, jiems dalyvaujant pokalbiuose, susirinkimuose, diskusijose, konkursuose, atvirų durų dienose ir kituose renginiuose ugdyti socialinę savimonę, kūrybiškumą ir suteikti reikalingos informacijos minėta tema mokinių šeimoms, giminaičiams bei kitiems žmonėms. 

X