Naujienos

Nuoširdus pokalbis įkvėpė ir padrąsino

Kauno apskrities vaiko teisų apsaugos skyriuje surengtas jaukus darbuotojų advento susitikimas su Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto dekanu, Religijos studijų katedros docentu dr. Benu Ulevičiumi. Atsakingoje ir emociškai jautrioje vaiko teisių apsaugos srityje dirbančius žmones svečio įžvalgos dvasiškai praturtino ir paskatino kiekvienos dienos iššūkius pamatyti kitokioje šviesoje. 

Įdomų savęs ieškojimų kelią nuėjęs vyras dalijosi jį formavusiomis gyvenimiškomis patirtimis, šeimos reikšmės suvokimą, dukters atėjimo į pasaulį stebuklą, papasakojo apie savo tikėjimo kelią. 

B. Ulevičiaus kvietė advento laikotarpį išgyventi su ramybe sieloje, skirti laiko pabūti tyloje, įsiklausyti į savo tikruosius poreikius. 
„Jeigu panirstame į rutiną  – mūsų gyvenime nelieka nuostabos – tada nebelieka ir džiaugsmo. Geriausi dalykai pavirsta į tam tikrą programėlę: mokaisi, dirbi, tiesiog gyveni, kažką gero darai, sieki, myli... Bet ilgainiui prarandi gyvenimo skonį, realybė tave skaudžiai drožia, iškyla egzistenciniai klausimai“, – dėstė savo mintis svečias.

Kalbėtojo įsitikinimu, šiuolaikinėje visuomenėje itin svarbu pažvelgti į adventą, kaip į vieną iš galimybių savo gyvenime. „Aš jus palaikysiu siųsdamas geras mintis, tai ką jūs darot yra labai svarbu, bet artėja ypatingos šventės, raskite laiko pasirūpinti savo šeimomis, artimaisiais ir savimi“, – kalbėjo B. Ulevičius.

Į susitikimą atvyko atstovai iš Birštono, Kauno, Jonavos ir Prienų rajonų skyrių. Pasinaudodama proga vedėja Neringa Martišienė pasveikino kolektyvą artėjančių švenčių proga, padėkojo už profesionalumą ir nuoširdumą darbe.

 

X