Naujienos

Radviliškyje įteiktos padėkos nusipelniusiems globėjams (rūpintojams)

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Radviliškio rajone Larisa Paurienė dalyvavo kasmetiniame Radviliškio rajono savivaldybės globėjų (rūpintojų) pagerbimo renginyje „Mes kartu“.

Šventės metu skambėjo padėkos žodžiai globėjams (rūpintojams). Patarėja L. Paurienė padėkojo susirinkusiems globėjams (rūpintojams), pasidžiaugė, jog atsiranda žmonių, kurie savo meilę, šilumą ir rūpestį neatlygintinai dalina likimo nuskriaustiems vaikams: „Jūsų sunkus darbas yra vertas pagarbos, nes tik Jūsų dėka vaikai gali užaugti kitokiais ir ateityje sukurti atsakingas, doras šeimas.“

Globėjams (rūpintojams) įteiktos Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorės Alinos Jakavonienės pasirašytos padėkos už nuoširdumą ir atsakingumą globojant be tėvų globos likusius vaikus. Papildomai minėtiems globėjams (rūpintojams) buvo įteiktos angelo statulėlės, palinkėta ramių ir prasmingų artėjančių švenčių.

Globėjus (rūpintojus) taip pat sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas. Nusipelniusiems globėjams (rūpintojams) buvo įteiktos Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos bei piniginės premijos.

Šventė vyko Radviliškio miesto kultūros centre, ją organizavo Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras.

X