Susitikime su Prancūzijos asociacijos vadove aptarta galima pagalba vaikų namų globotiniams

Rugsėjo 26 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos bei Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių Ir Alytaus kūdikių namų atstovai susitiko su Prancūzijos asociacijos „La Fee Boudeficelle est les Lutins“ steigėja ir vadove Pascale Pourchier bei jos padėjėja Lina Gude. Susitikime P. Pourchier pristatė asociacijos, įsteigtos 2010 m., veiklą ir tikslus. 
Prancūzijos asociacijos „La Fee Boudeficelle est les Lutins“ vadovė Pascale Pourchier (viršuje iš kairės įdešinę) pirmoje nuotraukoje – antra, antroje nuotraukoje – trečia.

„La Fee Boudeficelle est les Lutins“ vadovė susitikimo dalyviams papasakojo, kaip keli šimtai savanorių, bendradarbiaujančių su asociacija, įvairiose šalyse kuria vaikams rankų darbo vardinius žaislus, krepšelius (kuprines), asmenines nuotraukas, atskiras jaukias erdves, kuriose mažiesiems skaitomos pasakos. P. Pourchier kalbėjo, kad ji, pristatydama projektą, visada papasakoja „Kolibrio legendą“. Pagal ją – kiekvienas turime daryti savo dalį, norėdami, kad mūsų pasaulis, taigi ir tėvų globos netekusių vaikų, būtų kuo geresnis ir šviesesnis.

Asociacija, jau vykdanti savo prasmingą veiklą Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose, siekia užmegzti glaudų bendradarbiavimą ir su kitomis Lietuvos vaikų globos įstaigomis. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos inicijuotas susitikimas buvo puiki proga asociacijos vadovei susipažinti su Lietuvos kūdikių namų atstovais bei aptari bendro darbo galimybes. Prie šios veiklos ketina prisijungti ir Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai.