DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Tarnyboje viešėjo projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyviai

Šiandien Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje lankėsi projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyviai – Emilija Adomaitytė iš Josvainių (Kėdainių r.) ir Gabrielius Buzas iš Mažeikių, atliekantys praktiką Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, bei Gustė Čėsnaitė ir Gilbertas Umbražiūnas iš Klaipėdos, besilankantys Vyriausybės kanceliarijoje.

Moksleiviai susipažino su įstaigos ir Pagalbos vaikams linijos veikla. Susitikime aptarti įvaikinimo ir globos procesai, lietuvių šeimų, nuolat gyvenančių užsienyje, įvaikinimo Lietuvoje galimybės, taip pat situacijos, kada iš kitose šalyse gyvenančių tautiečių šeimų paimami vaikai, jų sprendimo būdai, kaip organizuojama ir teikiama pagalba mūsų šalyje nuo smurto ar kitaip nukentėjusiems vaikams, ir kiti aktualūs vaiko teisių apsaugos klausimai.

Projektą devintus metus iš eilės organizuoja Lietuvos Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga ir Nacionaline moksleivių akademija. 
Plačiau apie projektą skaitykite čia.

X