Naujienos

Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui vadovaus Andrej Pavlovskij

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui nuo šiandien vadovauti pradeda Andrej Pavlovskij.

„Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie vaiko teisių apsaugos sistemos tvirtėjimo. Tikiuosi įnešti savo indėlį. Stengsiuosi, kad vaiko teisių apsaugos sistema veiktų 100 procentų efektyviai,“ - sako Andrej Pavlovskij.

Prieš tai Andrej Pavlovskij dirbo Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos Administracijos reikalų skyriaus vedėju.

Rietavo savivaldybės administracijoje dirbo Teisės ir finansų skyriaus vedėju.

Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos Šilutės skyriuje dirbo vyriausiuoju specialistu.

Taip pat dirbo Žemaitijos kolegijoje lektoriumi.

Mykolo Romerio universitete Andrej Pavlovskij yra įgijęs teisės magistro laipsnį.

Kalba rusų ir anglų kalbomis.

Primename, kad:

Vadovaujantis Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymu, asmenys, turintys informacijos apie galimą vaiko teisių pažeidimą privalo apie tai nedelsdami pranešti policijai ir (ar) Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai.

    Atkreipiame dėmesį, kad:

    * darbo dienomis ir darbo valandomis asmenys, turintys informacijos apie galimą vaiko teisių pažeidimą, gali pranešti Tarnybos miesto / apskrities teritorinio skyriaus savivaldybėje dirbančiam patarėjui ar specialistams. Telefonai yra nurodyti interneto svetainėje www.vaikoteises.lt (http://vaikoteises.lt/struktura-ir-kontaktai/kontaktai/teritoriniai-skyriai/).

    * Asmenys, norintys pranešti apie galimą vaiko teisių pažeidimą po darbo valandų, nedarbo bei švenčių dienomis gali kreiptis bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 (policija, esant poreikiui, susisieks su tuo metu Tarnybos miesto / apskrities teritorinio skyriaus savivaldybėje dirbančiu specialistu).

    * Pažymime, kad visą parą apie galimą vaiko teisių pažeidimą, kuomet nėra reikalinga skubi pagalba dėl pavojaus vaiko saugumui, sveikatai ar gyvybei, galima pranešti elektroniniu paštu kreipiantis į Tarnybos miesto / apskrities teritorinio skyrių, kontaktai taip pat nurodyti interneto svetainėje http://vaikoteises.lt/struktura-ir-kontaktai/kontaktai/teritoriniai-skyriai/.

    * Taip pat, asmenys, turintys informacijos apie galimą vaiko teisių pažeidimą, gali susisiekti su atitinkamu specialistu ir konsultuotis dėl iškilusių klausimų, susijusių su reagavimu į galimą vaiko teisių pažeidimą.

 

X