Renginiai

Rugsėjo 8 d. Alytuje (Kepyklos g. 17, Alytaus) ir Šiauliuose (Rūdės g. 27, Šiauliai) įvyks pertvarkomų globos įstaigų darbuotojų mokymai „Pokyčiai pereinant nuo institucinės globos prie paslaugų teikimo bendruomenėje“, o Vilniuje (viešbutis „Karolina Park Hotel“, Sausio 13-osios g. 2, Vilnius) – savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyrių darbuotojų mokymai „Bendruomeninių paslaugų vaikams teikimas savivaldybėje“. 

Rugsėjo 7 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Veiklos planavimo ir stebėsenos skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Mačionytė vaikų gerovės centre „Pastogė“ (P. Plechavičiaus g. 21, Kaunas) susipažins su centro veikla bei dokumentais, susijusiais su globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paieškos, rengimo, atrankos, konsultavimo ir pagalbos jiems teikimo paslaugų vykdymu. 

Rugsėjo 5–6 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė Sandra Bobinaitė Briuselyje (Belgija) dalyvaus Europos Sąjungos Tarybos Civilinės teisės klausimų darbo grupės posėdžiuose dėl Briuselis II bis Reglamento pakeitimų. 

Rugsėjo 5–6 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė dalyvaus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Pertvarkos proveržio komandos mokymuose komandos formavimo klausimais. Mokymai įvyks viešbutyje „Margis“ (Ežero g. 39, Penkininkų k., Trakų r.). 

Rugsėjo 4 d. 15 val. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė dalyvaus sustikime su Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene bendradarbiavimo klausimais. Susitikimas įvyks Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje (Plačioji g. 10, Vilnius).

Rugsėjo 4 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos Pagalbos vaikams skyriaus vedėja Evelina Firaitė, Veiklos planavimo ir stebėsenos skyriaus vyriausiosios specialistės Daiva Steponavičienė bei Kristina Vilimaitė dalyvaus Lietuvos savivaldybių asociacijos įgyvendinamo projekto „Vaiko teisių užtikrinimo ir pagalbos vaikui ir jo šeimai““ stiprinimas Lietuvos savivaldybėse: ankstyvosios intervencijos modelis“ metu parengto Ankstyvosios intervencijos modelio ir jo praktinio įgyvendinimo schemų taikymo pristatyme. 

Rugsėjo 1 d. 14 val. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė dalyvaus sustikime su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos („Sodra“) direktoriumi Mindaugu Sinkevičiu dėl Lean sistemos ir jos įgyvendinimo galimybių. Susitikimas įvyks „Sodroje“ (Konstitucijos pr. 12, Vilnius).

Rugpjūčio 30 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja Vita Šulskytė, Pagalbos vaikams skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Vitėnaitė ir Veiklos planavimo ir stebėsenos skyriaus vyriausiosios specialistės Kristina Vilimaitė ir Daiva Steponavičienė Akmenės rajono savivaldybėje (L. Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė) dalyvaus Akmenės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus ir socialinių partnerių, dirbančių su socialinės rizikos vaikais, susitikime. Jame bus nagrinėjami socialinės rizikos vaiko apsaugos, pagalbos jam ir jo šeimai organizavimo bei teikimo, socialinių partnerių bendradarbiavimo ir vaiko socialinės rizikos prevencijos klausimai.  

X