Renginiai

Liepos 27–28 d. Klaipėdoje (Audros g. 8A, Klaipėda) įvyks darbuotojų, dirbančių su asmenimis, turinčiais negalią, ir jų šeimomis, mokymai „Darbo ypatumai teikiant bendruomenines paslaugas asmenims, turintiems proto, psichikos negalią, bei jų šeimoms“. 

Liepos 24–25 d. Klaipėdoje (Audros g. 8A, Klaipėda) įvyks su vaiku ir jo šeima dirbančių darbuotojų mokymai „Darbo ypatumai teikiant bendruomenines paslaugas likusiems be tėvų globos vaikams (įskaitant kūdikius), patiriantiems riziką vaikams bei jų šeimoms“. 

Birželio 29 d. 14 val. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje (A. Vivulskio g. 13, Vilnius) įvyks 42 asmenų, siekiančių įgyti teisę vykdyti asmenų pasirengimo globoti (rūpintis) ar įvaikinti vaiką patikrinimą, atestacijos komisijos posėdis.

Birželio 27 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Pagalbos vaikams skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Ubartaitė ir Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Bluzmienė globos namuose „Užuovėja“ (Palydovo g. 29 A, Vilnius) įvertins, kaip užtikrinamos globotinių teisės ir geriausi interesai. 

Birželio 22 d. Panevėžyje (viešbutis „Smėlynė“, Smėlynės g. 3, Panevėžys) įvyks regioninis seminaras „Komandinio darbo, modeliuojant kompleksiškai teikiamų bendruomeninių paslaugų sistemą, teoriniai ir praktiniai aspektai“, skirtas institucinės globos pertvarkos klasterio dalyviams.

Birželio 22 d. Vilniaus miesto savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius) įvyks atestuotų socialinių darbuotojų, teikiančių globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paieškos, rengimo, atrankos, konsultavimo ir pagalbos jiems teikimo bei tęstines paslaugas, mokymai „Socialinių globėjų veiklos organizavimas, vaiko globos (rūpybos) tendencijos ir teisės aktų aktualijos. Globojamų (rūpinamų), įvaikintų vaikų auklėjimo problemų identifikavimas ir efektyvios pagalbos priemonės“. 

Birželio  20 d. 9.30 val. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja, pavaduojanti direktorių, Vita Šulskytė Vidaus reikalų ministerijoje (Šventaragio g. 2, Vilnius) dalyvaus kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo komisijos posėdyje. Birželio 20 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja, pavaduojanti direktorių, Vita Šulskytė ir Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas Jan Maciejevski dalyvaus 4-oje „Lean Government“ konferencijoje „Efektyvi vadyba ir kultūrinis virsmas viešajame sektoriuje: pažangių užsienio šalių ir Lietuvos institucijų patirtys“. Konferencija įvyks Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius).

Birželio 19 d. 14.30 val. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja, pavaduojanti direktorių, Vita Šulskytė ir Veiklos planavimo ir stebėsenos skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Mačionytė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 13, Vilnius) dalyvaus posėdyje dėl PRIDE programos licencijos. PRIDE – globėjų  ir įtėvių rengimo programa, kurios licencija įsigyta 2007 metais. Nuo 2008 m. pagal šią programą, pritaikytą Lietuvai, šalyje pradėtos ruošti norinčios globoti ar įvaikinti šeimos. Nuo 2012 metų programa vadinasi GIMK (globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas).

Ankstesnis 1 ... 7 8 9 Sekantis
X