Vadovų darbotvarkės

Spalio 5 d. 11 val. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius) dalyvaus pasitarime vaiko teisių apsaugos institucinės pertvarkos ir institucinės globos pertvarkos (vykdomo projekto) klausimais. 

Spalio 4 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja Vita Šulskytė dalyvaus mokymuose „Nefinansinė motyvacija, kaip tinkamai motyvuojant darbuotojus ir save didinti veiklos efektyvumą“. Mokymai įvyks Lietuvos viešojo administravimo institute (Žemaitės g. 21, Vilnius).

Spalio 3 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktoriaus pavaduotoja Vita Šulskytė Šilalės rajono savivaldybėje (J. Basanavičiaus g. 2, Šilalė) dalyvaus Šilalės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus ir socialinių partnerių, dirbančių su socialinės rizikos vaikais, susitikime. Jame bus nagrinėjami socialinės rizikos vaiko apsaugos, pagalbos jam ir jo šeimai organizavimo ir teikimo, savivaldybės socialinių partnerių bendradarbiavimo bei vaiko socialinės rizikos prevencijos klausimai.  

Rugsėjo 29 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė, Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas, vykdantis direktoriaus pavaduotojo funkcijas, Jan Maciejevski bei šio skyriaus patarėja, vykdanti direktoriaus pavaduotojo funkcijas, Dalia Skučaitė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 11, Vilnius) dalyvaus savivaldybių vaiko teisių apsaugos skyrių, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovų susitikime dėl vaiko teisių apsaugos institucinės pertvarkos.

Rugsėjo 28 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė, Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas, vykdantis direktoriaus pavaduotojo funkcijas, Jan Maciejevski bei šio skyriaus patarėja, vykdanti direktoriaus pavaduotojo funkcijas, Dalia Skučaitė Panevėžio miesto savivaldybėje (Laisvės a. 20, Panevėžys) dalyvaus savivaldybių vaiko teisių apsaugos skyrių, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovų susitikime dėl vaiko teisių apsaugos institucinės pertvarkos.

X