Dėl galimo vaiko teisių pažeidimo kreipkitės į artimiausią teritorinį Tarnybos skyrių – darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00. Norėdami pranešti apie galimą vaiko teisių pažeidimą po darbo valandų, nedarbo bei švenčių dienomis kreipkitės bendruoju pagalbos telefonu – 112.

For possible violations of the rights of the child, please contact the nearest territorial division on working days from 8:00 to 17:00. After working hours, holidays and public holidays – call general helpline 112.

Dovanų politika

Kaip elgiamės gavę dovaną

Dovana galima asmeniniuose santykiuose. Visgi visai kita situacija yra darbo ar valstybės tarnybos santykiuose. Čia dovanos – negalimos ir nepriimamos. Atliekant darbą geriausia dovana yra Jūsų padėkojimas pasakant „ačiū“ ir šypsena.

Per gražiausias metų šventes kviečiame sveikinimus ar dėkingumą reikšti žodžiais, labiausiai vertiname Jūsų parodytą dėmesį ir žodinę padėką.

Vadovaujamės nuline dovanų politika, todėl gautas dovanas grąžiname.

Dovanos grąžinimo išimtis taikoma tik:

· iki 150 eurų vertės dovanoms, gautoms pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, kurios įprastai yra susijusios su darbuotojo pareigomis, taip pat reprezentacijai skirtoms dovanoms su valstybės, įstaigos ir kitokia simbolika arba kai paslaugomis yra naudojamasi tarnybiniais tikslais;

· virš 150 eurų vertės dovanoms, kurios pripažįstamos valstybės nuosavybe ir saugomos teisės aktų nustatyta tvarka.

Asmenys, dirbantys valstybinėje tarnyboje už savo darbą gauna atlygį ir jokio papildomo atlygio jie priimti negali, nes Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas (toliau – BK) apibrėžia, kad kyšininkavimas (BK 225 str.), prekyba poveikiu (BK 226 str.), papirkimas (BK 227 str.), piktnaudžiavimas (BK 228 str.), tarnybos pareigų neatlikimas (BK 229 str.) yra nusikaltimai, bei jas uždraudžia. 

X