Dėl galimo vaiko teisių pažeidimo kreipkitės į artimiausią teritorinį Tarnybos skyrių – darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00. Norėdami pranešti apie galimą vaiko teisių pažeidimą po darbo valandų, nedarbo bei švenčių dienomis kreipkitės bendruoju pagalbos telefonu – 112.

For possible violations of the rights of the child, please contact the nearest territorial division on working days from 8:00 to 17:00. After working hours, holidays and public holidays – call general helpline 112.

Kaip pranešti apie korupciją

Kaip pranešti apie korupciją

Jei manote, kad susidūrėte su korupcijos atveju, neabejokite ir paneškite apie tai teisėsaugai.

Visą parą galite kreiptis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt arba užpildydami pranešimo formą internetu.

KĄ TURI ŽINOTI Valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo, susidūręs su korupcija:

Atmintinė, ką turi žinoti valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo, susidūręs su korupcija.

Asmuo, kurį su Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ar darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.), apie pažeidimus šioje institucijoje, turi teisę pateikti informaciją Tarnyboje veikiančiu vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu: pranesk@vaikoteises.lt.

X