Dėl galimo vaiko teisių pažeidimo kreipkitės į artimiausią teritorinį Tarnybos skyrių – darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00. Norėdami pranešti apie galimą vaiko teisių pažeidimą po darbo valandų, nedarbo bei švenčių dienomis kreipkitės bendruoju pagalbos telefonu – 112.

For possible violations of the rights of the child, please contact the nearest territorial division on working days from 8:00 to 17:00. After working hours, holidays and public holidays – call general helpline 112.

Vidaus administravimo skyrius

Liudmila Romecka 

Skyriaus vedėja

Mob. tel. 8 620 66838

El. p. liudmila.romecka@vaikoteises.lt 

Eglė Urbonavičienė

Patarėja

Tel. (8 5) 210 3084

Mob. tel. 8 688 08338

El. p. egle.urbonaviciene@vaikoteises.lt

Raimundas Idas

Vyriausiasis specialistas

(Autoūkio reikalai)

Tel. (8 5) 210 3083

Mob. tel. 8 618 16887

El. p. raimundas.idas@vaikoteises.lt

Regina Greičienė

Vyriausioji specialistė

(Viešųjų pirkimų klausimai)

Tel. (85) 210 3085

El. p. regina.greiciene@vaikoteises.lt

Mažena Ivanova

Vyriausioji specialistė

(Dokumentų tvarkymas ir apskaita)

Tel. (8 5) 210 3082

El. p. administratorius@vaikoteises.lt

Ieva Kulbokienė

Vyriausioji specialistė

(Dokumentų tvarkymas ir apskaita)

Tel. (8 5) 231 09 28

El. p. ieva.kulbokiene@vaikoteises.lt

Karolina Armalytė

Vyriausioji specialistė

Tel. (8 5) 236 8414

El. p. karolina.armalyte@vaikoteises.lt

Vidas Gackas

Vyriausiasis specialistas

(Ūkio reikalai)

Tel. (8 5) 210 3081

Mob. tel. 8 611 06870

El. p. vidas.gackas@vaikoteises.lt

Rimas Degutis

Specialistas

(Vilniaus apskritis)

Tel. 8 613 20753

El. p. rimas.degutis@vaikoteises.lt

Arūnas Daubaris

Specialistas

(Vilniaus miestas)

Tel. 8 610 70617

El. p. arunas.daubaris@vaikoteises.lt 
 

 

Virginijus Venclovas

Specialistas

(Kauno apskritis)

Mob. 8 613 09684

El. p. virginijus.venclovas@vaikoteises.lt 

 

Ričardas Gervė

Specialistas

(Kauno miestas)

Tel. 868753478

El. p. ricardas.gerve@vaikoteises.lt 

Aleksandras Steponavičius

Specialistas

(Šiaulių apskritis)

Tel. 8 617 04965

El. p. aleksandras.steponavicius@vaikoteises.lt

Saulius Juškevičius

Specialistas

(Marijampolės apskritis)

Tel. 8 617 51566

El. p. saulius.juskevicius@vaikoteises.lt

Andrius Kulikauskas

​Specialistas

(Utenos apskritis)

Tel. 8 617 00484

El. p. andrius.kulikauskas@vaikoteises.lt 

Dalius Sinkevičius

Specialistas

(Alytaus apskritis)

Tel. 8 613 10057

El.p. dalius.sinkevicius@vaikoteises.lt  

Vitalijus Skačkovas

Specialistas

(Tauragės apskritis)

Tel. 8 613 55736

El. p. vitalijus.skackovas@vaikoteises.lt 

Donatas Putrius

Specialistas

(Telšių apskritis)

Tel. 8 613 55625

El. p. donatas.putrius@vaikoteises.lt 

Audrius Braslauskas

Specialistas

(Klaipėdos apskritis)

Tel. 8 611 94332

El. p. audrius.braslauskas@vaikoteises.lt

Saulius Tėvainis

Specialistas

(Panevėžio apskritis)

Tel. 8 680 53635

El. p. saulius.tevainis@vaikoteises.lt

Egidijus Bataitis

vyriausiasis specialistas
 
Tel. 8 655 38 310
 

Rima Andrijauskienė

Koordinatorė

 

Zigmantas Petrikas

Koordinatorius

 

Rytis Raukštas

Koordinatorius

 

Nerijus Svitojus

Koordinatorius

 

Artūras Borysevičius

Koordinatorius

 

Jūratė Puodžiūnaitė

Koordinatorė

 

Irena Naus

vyriausioji specialistė             

Tel. (8 5) 233 25 78

El. p. irena.naus@vaikoteises.lt 

 

X