Vidaus administravimo skyrius

Erika Baubaitė

Skyriaus vedėja
Tel. (8 5) 243 1165
Mob. tel. 8 620 66838 
El. p. erika.baubaite@vaikoteises.lt

Agnė Steponavičienė
Patarėja
(Sutarčių rengimas ir derinimas)
Tel. (8 5) 2368413
Mob. tel. 8 695 26244
El. p. agne.steponaviciene@vaikoteises.lt

Raimundas Idas
Vyriausiasis specialistas
(Autoūkio reikalai)
Tel. (8 5) 210 3083
Mob. tel. 8 618 16887
El. p. raimundas.idas@vaikoteises.lt

Indrė Krinickienė
Vyriausioji specialistė
(Viešųjų pirkimų klausimai)
Tel. (85) 210 3084
El. p. indre.krinickiene@vaikoteises.lt

Regina Greičienė
Vyriausioji specialistė
(Viešųjų pirkimų klausimai)
Tel. (85) 210 3085
El. p. regina.greiciene@vaikoteises.lt

Jovita Aleksiūnaitė 

Mažena Ivanova
Vyriausioji specialistė
(Dokumentų tvarkymas ir apskaita)
Tel. (8 5) 210 3082
El. p. administratorius@vaikoteises.lt

Ieva Kulbokienė
Vyriausioji specialistė
(Dokumentų tvarkymas ir apskaita)
Tel. (8 5) 231 09 28
El. p. ieva.kulbokiene@vaikoteises.lt

Vidas Gackas
Vyriausiasis specialistas
(Ūkio reikalai)
Tel. (8 5) 210 3081
Mob. tel. 8 611 06870
El. p. vidas.gackas@vaikoteises.lt

Rimas Degutis
Specialistas
(Vilniaus miestas ir Vilniaus apskritis)
Tel. 8 613 20753
El. p. rimas.degutis@vaikoteises.lt

Aleksandras Steponavičius
Specialistas
(Šiaulių apskritis)
Tel. 8 617 04965
El. p. aleksandras.steponavicius@vaikoteises.lt

Virginijus Venclovas
Specialistas
(Kauno miestas ir Kauno apskritis)
Mob. 8 613 09684
El. p. virginijus.venclovas@vaikoteises.lt

Saulius Juškevičius
Specialistas
(Marijampolės apskritis)
Tel. 8 617 51566
El. p. saulius.juskevicius@vaikoteises.lt

Andrius Kulikauskas
Specialistas
(Utenos apskritis)
Tel. 8 617 00484
El. p. andrius.kulikauskas@vaikoteises.lt

Dalius Sinkevičius 
Specialistas 
(Alytaus apskritis)
Tel. 8 613 10057
El.p. dalius.sinkevicius@vaikoteises.lt 

Vitalijus Skačkovas
Specialistas
(Tauragės apskritis)
Tel. 8 613 55736
El. p. vitalijus.skackovas@vaikoteises.lt

Donatas Putrius
Specialistas
(Telšių apskritis)
Tel. 8 613 55625
El. p. donatas.putrius@vaikoteises.lt

Audrius Braslauskas
Specialistas
(Klaipėdos apskritis)
Tel. 8 611 94332
El. p. audrius.braslauskas@vaikoteises.lt

  • Saulius Tėvainis
  • Specialistas
  • (Panevėžio apskritis)
  • Tel. 8 680 53635
  • El. p. saulius.tevainis@vaikoteises.lt
  • Rūta Jauniškienė 
  •  
  • Koordinatorė

Rima Andrijauskienė

  • Koordinatorė

Živilė Jakštaitė 

  • Koordinatorė

Arvydas Butkus 

  • Koordinatorius

Nerijus Svitojus 

Koordinatorius

Artūras Borysevičius

Koordinatorius

Rytis Raukštas

Koordinatorius

Zigmantas Petrikas

Koordinatorius

 

 

X