Dėl galimo vaiko teisių pažeidimo kreipkitės į artimiausią teritorinį Tarnybos skyrių – darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00. Norėdami pranešti apie galimą vaiko teisių pažeidimą po darbo valandų, nedarbo bei švenčių dienomis kreipkitės bendruoju pagalbos telefonu – 112.

For possible violations of the rights of the child, please contact the nearest territorial division on working days from 8:00 to 17:00. After working hours, holidays and public holidays – call general helpline 112.

Vaiko teisių užtikrinimas

Kiti naudingi pagalbos šaltiniai

 

 

Projektas „Daugiau balanso - Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos projektas, skirtas asmeninio gyvenimo ir darbo derinimui skatinti „Visi apie tai kalba: darbo ir asmeninio gyvenimo derinimas virsta realybe“.

- Kampanija „Būti tėčiu – didžiausia dovana“. Straipsniai ir interviu apie tėvystę, vyrų į(si)traukimą į vaikų auginimą, lygiavertį atsakomybių pasidalinimą tarp vyrų ir moterų šeimos gyvenime, kitos aktualios darbo ir asmeninio gyvenimo temos.

- Tėvystės istorijų ciklas „Šiuolaikiniai tėčiai


Nacionalinis psichikos sveikatos tinklapis „Pagalbasau.lt

Tinklapio tikslas – suteikti svarbiausią informaciją apie psichologinius sutrikimus, jų priežastis, pagalbos sau ir artimajam galimybes, čia vartotojai gali išsibandyti savęs įsivertinimo testus, bei rasti visą informaciją kaip gauti profesionalią psichikos sveikatos priežiūros specialistų pagalbą. Šiame tinklapyje informaciją, kaip suvaldyti stresą, nerimą ir kitas negatyvias emocines reakcijas, gali rasti įvairių amžiaus grupių asmenys – vaikai, jaunimas, suaugusieji ir senjorai, bei skirtingų specialybių atstovai – medikai, socialiniai darbuotojai, mokytojai, įvairių organizacijų vadovai.


Interneto svetainė vaikams ir jaunimui (nuo 14 m.) „Askritiskas.lt“ 

Interneto svetainės rubrikos orientuotos į jaunam žmogui kylančius klausimus apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, skatinančios rasti alternatyvas bei sveikatai ir asmeniniam tobulėjimui patrauklią veiklą.


Nacionalinis vieningas emocinės paramos linijas jungiantis telefono numeris 1809.

Siekiant didinti gyventojų informuotumą apie psichologinės pagalbos galimybes ir paskatinti juos kreiptis emocinės paramos, įsteigtas telefono numeris 1809, vienijantis įvairias šalyje veikiančias emocinės paramos linijas, įskaitant „Jaunimo liniją“, „Vaikų liniją“, „Tėvų liniją“.

Daugiau informacijos apie 1809.

X